מלונות בוטיק – להתארח במלון, להרגיש בבית

05.06.2016

תיירות מלונות הבוטיק הפכה לתופעה. תיירים רבים – פנים וחוץ – מעדיפים מלונות קטנים עם שרות אדיב, עיצוב ברמה גבוהה ותחושה ביתית. ישנו מי שיעדיף להימנע מתחושת ההמוניות, המאפיינת את בתי המלון אשר אינם נכללים בקטגוריית הבוטיק – ועבורם נכתבים לא מעט ספרי הדרכה על אודות פינות חמד יפיפיות ובעלות ערך היסטורי, תיירותי ואסתטי הרבה יותר מאתרי תיירות פופולריים.

אדם שנוהג לטייל בארץ, יעדיף להתארח במקומות חדשים שעוד לא הכיר, על פני חזרה למקומות מוכרים פעם אחר פעם. אדם הוא אמנם עבד להרגליו, אך בנוגע לחופשה – המהווה יציאת מהשגרה בהגדרתה – מתקיימים חוקים אחרים.

כך, למשל, מגיעה משפחה עם ילדים למלון בוטיק, מתקבלת באדיבות, מתפנקת בעוד מן המנעמים שבדרך כלל הייתה צריכה לדרוש או לוותר, ומקבלת שקט, שלווה והרבה נחת מחופשה שיש בה הכול – ובאנינות טעם.

דוגמה מצוינת נוספת מתייחסת לחופשות הזוגיות דווקא. ישנם זוגות המעוניינים להגיע לחופשה במנוחה מוחלטת, ולכן נשארים במלון במשך רוב ימי החופשה. עבורם, שירות מנצח, איכות המתקנים במלון ושפע של פינוקים אינם מותרות, משום שהחופשה מתקיימת בסביבת המלון. על כן, יש לדאוג לכל אשר היד משגת כדי לגרום להם להיות מרוצים עד הגג, ואף מעבר לכך – עם אמבטיות ג'קוזי, ארוחות משובחות, טיפולי ספא וכל שירות שמציע מלון הבוטיק הנבחר במהלך החופשה.

זוגות אחרים, המעדיפים לצאת מהמלון לטיולים, ביקורים במרכזי בילוי, חובבי אטרקציות, אתגרים ועוד – הם מחפשים את המלון הנוח והמפנק, שיעניק להם שקט ושלווה למנוחה בין גיחה לבילוי, בין טיול לביקור במוזיאון.

רוצים לדעת כיצד תדעו שאתם קולעים בדיוק לטעמם של העובדים ולצורכיהם? העניקו להם שוברי מתנה עם אפשרויות בחירה מרובות – החל במלון בוטיק מבודד עם אפשרות לארגן הצעת נישואין או מסיבת הפתעה, וכלה במלון אינטימי ונעים, הממוקם בסמוך למסלולי טיול ואתרי בילוי רבים.

כך תדעו שהם יצאו לחופשה על מנת לשוב ולבצע את עבודתם בכוחות מחודשים, כי כשעובד מרוצה, הוא נוהג להשקיע במילוי תפקידו. כזה הוא האופי האנושי.